logo
rukavice
topanky
oblecenie
nahradne plnenie
ciara
O nás Sortiment Chránená dielňa Náhradné plnenie Referencie Kontakty

O nás

Vitajte na webovej stránke výrobného družstva DOZA

budova
Výrobné družstvo DOZA bolo založené zápisom do obchodného registra dňa 6.2.2001. V čase svojho vzniku sa zaoberalo výrobou ozdobnej a úžitkovej keramiky, výchovou a vzdelávaním žiakov v zriadenom Stredisku praktického vyučovania.

Rozhodnutím Úradu práce v Sobranciach dňa 21.11.2003 družstvo získalo štatút chránenej dielne, ktorá sa začala venovať textilnej výrobe a krajčírstvu, hlavne šitiu pracovných odevov.

V krajčírskej dielni na začiatku pracovalo len 7 zamestnancov, dnes je to trikrát viac. Príležitosť sa uplatniť dostali predovšetkým ľudia so zdravotným postihnutím, či už mentálnym, zmyslovým alebo ľudia so zníženou pracovnou schopnosťou.

V sortimente našej chránenej dielne nájdete pracovné odevy, overaly, plášte, ale aj pracovné rukavice, či obuv z rôznorodých odvetví. Šijeme pre stavebný priemysel, chemický priemysel, poľnohospodárske podniky, odevy pre zdravotníctvo aj gastronómiu. Pracujeme taktiež s antistatickým a kyselinovzdorným materiálom, šijeme aj pracovné odevy pre zváračov.

Vďaka neustálemu napredovaniu a precíznej práci sa medzi našich odberateľov zaradila aj armáda SR a štátna správa. Dnes svoje výrobky vyvážame nielen po Slovenku, ale aj do zahraničia.
ciara
DOZA, výrobné družstvo,
073 01 Sobrance